KONST / Litografier / Färglitografier 13669135
nr 1366 9135
Wolfgang Hutter
(1928-2014), Österrike
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 8/50, daterad -74, oramat löst blad, bladets mått: 60x67 cm
Wolfgang Hutter, bildkonstnär född 1928, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:13:30
14/12 16:25:47